Ofertă acceptată
Cumpărare directă
referat nr. 1321/25.09.2023, cazare ANCA SUTAN
- Număr anunț
- DA34175402
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.006 RON
- Valoare atribuită
- 18.345.711 RON
- Data publicării
- 05.10.2023 11:23
- Data finalizării
- 05.10.2023 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.