Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIA DE MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
DA34170764
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE S.A. (CUI 18916672)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.448.462 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.448.462 RON