Ofertă acceptată Cumpărare directă

Testare ARN 2019-n-CoV-RT-PCR

Număr anunț
DA34172367
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BOB SI SANIE (CUI 10488406)
Cod CPV
85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.919.324 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.919.324 RON