Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie bonuri valorice carburant

Număr anunț
DA34171184
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU INTREPRINDERI MICI SI MIJLOCII, ATRAGERE DE INVESTITII SI PROMOVARE A EXPORTULUI CLUJ NAPOCA (CUI 37983716)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.201.891 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.201.891 RON