Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare mobilier proiect “Dotare cămin cultural în loc. Almașu Mic și loc. Balc, judet Bihor

Număr anunț
DA34171146
Autoritate contractantă
COMUNA BALC (CUI 5431683)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.599.764 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.599.764 RON