Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de sonorizare și lumini - 13421 cnipt

Număr anunț
DA34172065
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DOROHOI (CUI 4112945)
Cod CPV
92370000-5 · Servicii prestate de tehnicieni audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.697.135 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.697.135 RON