Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROIECTARE"AMENAJARE SCOALA GIMNAZIALA (TEREN SPORT SI SPATII VERZI)

Număr anunț
DA34141195
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Cod CPV
71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
33.077.299 RON
Data publicării
02.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.077.299 RON