Ofertă acceptată Cumpărare directă

REABILITARE MODERATA A CLADIRILOR PUBLICE din COMUNA FRANCESTI. JUD. VALCEA

Număr anunț
DA34159783
Autoritate contractantă
primaria francesti (CUI 2541100)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.576.064 RON
Data publicării
03.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.576.064 RON