Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRIUNGHI REFLECTORIZANT OMOLOGAT SI TRUSA MEDICALA SANITARA AUTO AVIZ MS + AUTORIZATIE RAR

Număr anunț
DA34147871
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
34928471-0 · Materiale de semnalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.301.846 RON
Data publicării
02.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.301.846 RON