Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa de retea UGREEN CM483 USB-C to RJ45 network adapter (grey)

Număr anunț
DA34168523
Autoritate contractantă
Academia Nationala de Muzica "Gheorghe Dima (CUI 4722471)
Cod CPV
30237135-4 · Placi de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.962.960 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.962.960 RON