Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTE 3.5% GR. CUTIE CU DOP DE 1 LITRU PRODUS IN ROMANIA

Număr anunț
DA34136643
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Cod CPV
15511000-3 · Lapte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.030.776 RON
Data publicării
02.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.030.776 RON