Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de întreținere și mentenanță parc Sibiciu de Sus, oraș Pătârlagele, județul Buzău

Număr anunț
DA34161021
Autoritate contractantă
ORASUL PATARLAGELE (CUI 4055866)
Cod CPV
77313000-7 · Servicii de intretinere a parcurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.086.688 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.086.688 RON