Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtru/ filtre antibacterian/ antimicrobian si antiviral, umidificatoar si schimbator de caldura HME

Număr anunț
DA34170287
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Cod CPV
33171000-9 · Instrumente pentru anestezie si pentru reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.100.700 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.100.700 RON