Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de intretinere si de reparare /Lucrari de instalare de echipament de aer

Număr anunț
DA34170769
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 CUZA VODA (CUI 29481301)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.322.875 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.322.875 RON