Ofertă acceptată Cumpărare directă

Depanare sistem supraveghere video,Servicii de refil catruse toner imprimante(perioada15.05.2023-05.

Număr anunț
DA34180304
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.079.034 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.079.034 RON