Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de educare a adultilor si alte servicii de invatamant

Număr anunț
DA34149841
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
Cod CPV
80400000-8 · Servicii de educare a adultilor si alte servicii de invatamant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.461.304 RON
Data publicării
03.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.461.304 RON