Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT AER CONDITIONAT 18000 BTU.

Număr anunț
DA34165784
Autoritate contractantă
COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.340.055 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.340.055 RON