Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii de intretinere a gazonului pentru suprafata de 10000 mp

Număr anunț
DA34172463
Autoritate contractantă
Asociatia Clubul Sportiv Concordia Chiajna (CUI 18282850)
Cod CPV
77320000-9 · Servicii de intretinere a terenurilor de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.382.310 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.382.310 RON