Ofertă acceptată Cumpărare directă

Folie protectie documente A4 100 coli/top 38 microni - Noki

Număr anunț
DA34171057
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CORUND (CUI 4246130)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.306.086 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.306.086 RON