Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vacutainer BD determinare grupa sange 8,5ml 16x100mm

Număr anunț
DA34180632
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
Cod CPV
33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.879.557 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.879.557 RON