Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACTIVITATI SPECIALIZATE DE CURATENIE

Număr anunț
DA34179809
Autoritate contractantă
Comuna Valisoara (Consiliul local al com.Valisoara) (CUI 4521419)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.797.909 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.797.909 RON