Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii gazduire si prelungire www.adpsm.ro

Număr anunț
DA34180829
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA-DOMENIULUI-PUBLIC-SATU-MARE (CUI 4750196)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.461.259 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.461.259 RON