Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIVERSE MATERIALE PENTRU CURATENIE - conform ADV1387724

Număr anunț
DA34179786
Autoritate contractantă
Penitenciarul Miercurea - Ciuc (CUI 4245631)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.186.656 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.186.656 RON