Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTOCMIRE DOCUMNETATIE AVIZ DSP - SISTEM DE ALIMENTARE CU APA

Număr anunț
DA34153331
Autoritate contractantă
COMUNA BENGESTI CIOCADIA (PRIMARIA BENGESTI CIOCADIA) (CUI 4666444)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.112.511 RON
Data publicării
03.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.112.511 RON