Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun scaune pliant pliabil plastic negru usor de depozitat greutate suportata 100 kg

Număr anunț
DA34177987
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA FAGARAS (CUI 15651988)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.919.079 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.919.079 RON