Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE VERIFICARE PROIECTARE TEHNICA FAZA PT LA ”REABILITARE SCOALA MICA NR.28, SGMP EFIC ENER”

Număr anunț
DA34178552
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.790.026 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.790.026 RON