Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

9 autoturisme in leasing financiar pe 3 ani

Număr anunț
SCN1023516
Autoritate contractantă
Politia Locala Iasi (CUI 18258941)
Furnizor / câștigător
RCI LEASING ROMANIA IFN SA (CUI 14378619)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
607.500 RON
Valoare atribuită
605.611,83 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
31.10.2018 12:20
Anunț de atribuire
SCNA1009752
Termen limită
12.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029900

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

605.611,83 RON

din 607.500 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.888,17 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.