Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada de execuție a lucrărilor pentru proiectul DEZVOLTAREA INFRASTRUCTURII TURISTICE ÎN STAȚIUNEA BALNEOCLIMATERICĂ ORAȘUL PUCIOASA
- Număr anunț
- CN1005892
- Autoritate contractantă
- ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
- Furnizor / câștigător
- EUROCERAD INTERNATIONAL SRL (CUI 25329026)
- Cod CPV
- 71311100-2 · Servicii de asistenta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.000 RON
- Valoare atribuită
- 79.900 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 31.10.2018 10:53
- Anunț de atribuire
- CAN1014899
- Termen limită
- 07.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028346
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - trenulet_OK.docx.p7m
- FisaDate_DF1028346.pdf
- Formulare_OK.docx.p7m
- Formular Propunere tehnica_OK.docx.p7m
- Model de contract_OK.doc.p7m
- PT-1.Piese scrise_partea1.pdf.p7m
- PT-1.Piese scrise_partea2.pdf.p7m
- PT-1.Piese scrise_partea3.pdf.p7m
- PT-1.Piese scrise_partea4.pdf.p7m
- PT-1.Piese scrise_partea5.pdf.p7m
- PT-2.Caiete de sarcini_partea1.pdf.p7m
- PT-2.Caiete de sarcini_partea2.pdf.p7m
- PT-2.Caiete de sarcini_partea3.pdf.p7m
- PT-2.Caiete de sarcini_partea4.pdf.p7m
- PT-3.Liste de cantitati fara preturi_partea1.pdf.p7m
- PT-3.Liste de cantitati fara preturi_partea2.pdf.p7m
- PT-3.Liste de cantitati fara preturi_partea3.pdf.p7m
- PT-3.Liste de cantitati fara preturi_partea4.pdf.p7m
- PT-3.Liste de cantitati fara preturi_partea5.pdf.p7m
- PT-3.Liste de cantitati fara preturi_partea6.pdf.p7m
- PT-4.Piese desenate_partea1.pdf.p7m
- PT-4.Piese desenate_partea2.pdf.p7m
- PT-4.Piese desenate_partea3.pdf.p7m
- PT-4.Piese desenate_partea4.pdf.p7m
- PT-4.Piese desenate_partea5.pdf.p7m
- PT-4.Piese desenate_partea6.pdf.p7m
- PT-4.Piese desenate_partea7.pdf.p7m
- PT-5.Plan Trafic.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROCERAD INTERNATIONAL SRL CUI 25329026
Valoare atribuită
79.900 RON
din 80.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.