Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat

ASFALTARE STRAZI IN LOCALITATEA GURAHONT, JUDETUL ARAD

Număr anunț
SCN1023441
Autoritate contractantă
COMUNA GURAHONT (CUI 3520296)
Furnizor / câștigător
PIATRA BALAST IMPEX SRL (CUI 23024181)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.837.952 RON
Valoare atribuită
4.632.726,93 RON 4,2% sub estimat
Data publicării
31.10.2018 09:15
Anunț de atribuire
SCNA1021644
Termen limită
22.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029573

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Terți susținători 1
DUGARO SRL CUI 18882960
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ELF ROAD SRL CUI RO15024695
Oferta 3 Individuala
Ofertant
INTERMED UTILAJ SRL CUI RO 16411169

Valoare atribuită

4.632.726,93 RON

din 4.837.952 RON estimat 4,2%

Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 205.225,07 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.