Ofertă acceptată Cumpărare directă

Analizor automat NIR pentru cereale si faina

Număr anunț
DA34178356
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLA TULCEA (CUI 2375759)
Cod CPV
38434000-6 · Analizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.897.589 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.897.589 RON