Ofertă acceptată Cumpărare directă

Analizatoare de droguri - Drugtest marca Druger 5000

Număr anunț
DA34180168
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Cod CPV
33124100-6 · Aparate de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.836.925 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.836.925 RON