Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere si reparatii PC/Laptop

Număr anunț
DA34168993
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VLAD TEPES (CUI 24120195)
Cod CPV
72514300-4 · Sisteme de gestionare a instalatiilor pentru intretinerea sistemelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.166.458 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.166.458 RON