Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare Proiect (PAC), Proiect (POE) pentru Centru de pediatrie și oncologie pediatrică

Număr anunț
DA34155619
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3 RON
Valoare atribuită
40.547.105 RON
Data publicării
03.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.547.105 RON

din 3 RON estimat