Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 20 Bucati Ghiveci tip Lechuza Cubico 36x36x66,cm, cu set complet udare, rosu REF.85951 EL

Număr anunț
DA34180934
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Cod CPV
39298300-0 · Vaze (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.212.154 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.212.154 RON