Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare costum popular fete

Număr anunț
DA34171498
Autoritate contractantă
COMUNA FANTANELE (CUI 3519526)
Cod CPV
18222100-2 · Costume (barbati); taioare (femei) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.395.473 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.395.473 RON