Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ridicari topo: Zid sprijin teren sport sat Sotrile ,Imprejmuire ( gard) teren sport, sat Sotrile

Număr anunț
DA34161878
Autoritate contractantă
COMUNA SOTRILE PRAHOVA (CUI 2843434)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.909.901 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.909.901 RON