Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASISTENTA SI CONSULTANTA IN ACHIZITII PUBLICE PENTRU PNRR

Număr anunț
DA34164774
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.548.909 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.548.909 RON