Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REVIZIE / MENTENANTA/ REPARARE MOTOCICLETE /ATV

Număr anunț
DA34167597
Autoritate contractantă
UNITATE MILITARA 01910 (CUI 42051344)
Cod CPV
50115000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a motocicletelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.784.070 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.784.070 RON