Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezlipire lot de teren zona Cismea strada Dobosari conform CS nr.18164/27.09.2023 atasat

Număr anunț
DA34154723
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.893.132 RON
Data publicării
03.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.893.132 RON