Atribuită Cumpărare directă

Acupan 20 mg/2mlBetaloc 1 mg/1 mlVenofer 20 mg / ml x Hidrocortizon HF 100 mg

Număr anunț
DA34779970
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33691200-2 · Antihelmintice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.392,52 RON
Data publicării
03.01.2024 13:45
Data finalizării
05.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.392,52 RON