Atribuită Cumpărare directă

Servicii de transport cu sofer

Număr anunț
DA34786985
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
NICK GENERAL TRANS 94 SRL (CUI 5890520)
Cod CPV
60183000-4 · Inchiriere de camionete cu sofer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.159 RON
Data publicării
04.01.2024 13:45
Data finalizării
05.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.159 RON