Ofertă acceptată Cumpărare directă

FIERARIE

Număr anunț
DA34088398
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FOIENI (CUI 17357335)
Cod CPV
44316000-8 · Fierarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.133.905 RON
Data publicării
25.09.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.133.905 RON