Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa minerala naturala natural plata NRGB 0,75 l+Apa minerala naturala natural carbogazoasa

Număr anunț
DA34171002
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
402.911 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

402.911 RON