Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sabie completa de antrenment, dreapta, lungime: 5

Număr anunț
DA34180515
Autoritate contractantă
TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.021.305 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.021.305 RON