Ofertă acceptată Cumpărare directă

medalii cn shito trad

Număr anunț
DA34181312
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE KARATE (CUI 10143997)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.564.113 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
06.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.564.113 RON