Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii buldoexcavator Volvo BL71

Număr anunț
DA34161194
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Cod CPV
45262680-1 · Sudare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.988.872 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
09.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.988.872 RON