Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERV. RIDIC.TOPO PR. Construire platforma si achizitie echipamente pentru gestionare gunoi de grajd

Număr anunț
DA34178721
Autoritate contractantă
COMUNA RACHITI (PRIMARIA RACHITI) (CUI 3372106)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.597.311 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
09.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.597.311 RON