Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRATAR ELECTROSUDAT

Număr anunț
DA34180347
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Cod CPV
39221170-9 · Gratare de scurgere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.156.793 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
09.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.156.793 RON