Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenţă pentru aplicaţia de Evidenţă şi calcul Burse Elevi

Număr anunț
DA34191098
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE SI MARIA TASCA BALABANESTI (CUI 21952632)
Cod CPV
72266000-7 · Servicii de consultanta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
47.089.099 RON
Data publicării
06.10.2023 11:23
Data finalizării
09.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.089.099 RON