Ofertă acceptată Cumpărare directă

Roata de Manevra Steelpress pentru remorca cu tub de 48mm si roata 200x50mm

Număr anunț
DA34183399
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
Cod CPV
34224100-4 · Piese pentru remorci si pentru semiremorci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.723.582 RON
Data publicării
06.10.2023 11:23
Data finalizării
09.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.723.582 RON